Cross - A (2022) Dato Placering Point
DM Cyklecross 2022 - Grote Prijs CK Aarhus Herre Elite (A, B, U23)   9. januar 2022  2   18 
Cyklecross Sjællandsmesterskab 2022 // CC HIllerød   2. januar 2022  2  
Total     18

Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  10  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  71  
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022   18. september 2022  1   20 
CK Aarhus   17. september 2022  8  
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  6  
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  33  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  23  
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  6  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  39  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  64  
#HurtigJoakimLøbet 4.0 p/b FBL   30. juli 2022  6  
DM i linjeløb 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A)   26. juni 2022  27  
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A, B)   23. juni 2022  25  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  4  
Holstebro CC - U23 - Master DM - TT U23 (A, B, C, D)   18. juni 2022  16  
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  11  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  20  
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  19  
Hobro løbet 2022   7. maj 2022  12  
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  31  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  5  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  38  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  34  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  7  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  24  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  30  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  13  
Total     57

Cross - A (2021) Dato Placering Point
Cyklecross Cup 8 // Amager CR -dag 1 Herre Elite(A,B,U19)   18. december 2021  1   20 
Cyklecross Cup afd. 6 // Supercross ved Super Arenaen Herre Elite(A,B,U19)   28. november 2021  2   18 
Cyklecross Cup afd. 5 // Skrænten CC & JC Cykelklub Herrer Elite(A,B,U19)   21. november 2021  2   18 
Cyklecross Cup afd. 4 // Skrænten CC & JC Cykelklub Herrer Elite(A,B,U19)   20. november 2021  1   20 
Grote Prijs CK Aarhus - Cross Cup #2 - Søndag Herre (A,B,U19,U23)   31. oktober 2021  24  
Party Prijs – AftenCross – Cross Cup #1 - CK Aarhus - Lørdag Herre (A,B,U19,U23)   30. oktober 2021  1   20 
Total     96

Cross - U23 (2021) Dato Placering Point
DM Cyklecross 2021 - CK Aarhus U23 (U23)   10. januar 2021  2   18 
Total     18

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  17  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  28  
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  13  
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  25  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  20  
CK FIX Linjeløb 2021   2. oktober 2021  9  
Vejle CK 2021   22. august 2021  8  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  15  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  28  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  23  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  32  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  9  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  28  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  29  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  48  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  29  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  35  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  46  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  42  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  38  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  26  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  52  
Total     14

Cross - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   5. december 2020  4   16 
Ukendt løb   24. oktober 2020  2   20 
Ukendt løb   4. januar 2020  4  
Total     44

Cross - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. januar 2020  6  
Total     4

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  58  
Ukendt løb   26. september 2020  33  
Ukendt løb   25. september 2020  61  
Total     0

Landevej - B (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   5. september 2020  10  
Ukendt løb   4. september 2020  14  
Vitamin Well Grand Prix 2020   28. august 2020  1   20 
Ukendt løb   22. august 2020  4   10 
Ukendt løb   8. august 2020  10  
Ukendt løb   8. august 2020  5  
Ukendt løb   7. august 2020  20  
Ukendt løb   6. august 2020  19  
Ukendt løb   5. august 2020  7  
Total     40

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  39  
Ukendt løb   11. september 2020  24  
Total     2

Mtb - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. oktober 2020  3   150 
Total     150

Cross - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   23. november 2019  4  
Ukendt løb   16. november 2019  4   10 
Ukendt løb   15. november 2019  3   16 
Ukendt løb   2. november 2019  5  
Ukendt løb   1. november 2019  4  
Ukendt løb   5. oktober 2019  5  
Ukendt løb   4. oktober 2019  10  
Ukendt løb   26. januar 2019  4  
Ukendt løb   25. januar 2019  10  
Ukendt løb   4. januar 2019  6  
Total     70

Cross - Herrer (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. november 2019  5  
Total     6

Cross - Men_Elite (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   1. november 2019  4  
Ukendt løb   5. oktober 2019  6  
Ukendt løb   4. oktober 2019  11  
Total     14

Landevej - B (2019) Dato Placering Point
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  26  
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  3  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  11  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  16  
Total     0

Landevej - C (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2019  1   20 
Ukendt løb   8. juni 2019  17  
Ukendt løb   7. juni 2019  2   18 
CK Nordsjælland Åbne løb powered by Acubiz   1. juni 2019  7  
Vitamin Well Landevejsløb 2019 - FBL   24. maj 2019  20  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  4   10 
Total     53

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  38  
Total     0

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  90  
Total     0

Mtb - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. juni 2019  10   68 
Ukendt løb   15. juni 2019  15   58 
Ukendt løb   11. maj 2019  9   70 
Total     196

Cross - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   6. oktober 2018  24  
Total     2

Cross - B (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. november 2018  3   16 
Ukendt løb   9. november 2018  4  
Ukendt løb   2. november 2018  1   20 
Ukendt løb   5. oktober 2018  3   16 
Total     60

Cross - CSCCH (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   5. oktober 2018  30  
Total     0

Cross - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   13. januar 2018  9   28 
Total     28

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  33  
Ukendt løb   28. september 2018  33  
SLAGET vid Lund   14. september 2018  2  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  20  
HFCKs åbne landevejsløb 2018   31. august 2018  8  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  19  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  43  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  56  
Ukendt løb   2. juni 2018  28  
Ukendt løb   20. maj 2018  19  
Ukendt løb   19. maj 2018  14  
Ukendt løb   18. maj 2018  65  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  17  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  36  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  16  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  17  
Slagelse Løbet   6. april 2018  13  
Ukendt løb   1. april 2018  22  
Ukendt løb   31. marts 2018  16  
Ukendt løb   30. marts 2018  20  
Total     2

Mtb - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. september 2018  17   54 
Ukendt løb   16. juni 2018  13   62 
Ukendt løb   9. juni 2018  11   66 
Ukendt løb   26. maj 2018  20   48 
Total     230

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  43  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  16  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  25  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  22  
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  21  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  21  
CP Entrepriseløbet 2017 - DM for Master 2017   10. juni 2017  9  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  51  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  52  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  51  
Total     0

Mtb - U19 (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. juli 2017  14   60 
Ukendt løb   17. juni 2017  13   62 
Total     122

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  23  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  32  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  45  
Total     0

Landevej - U17 (2015) Dato Placering Point
CC Hillerød   11. september 2015  35  
Total     0



Explore Smarty