Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  46  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  9  
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022   18. september 2022  13  
CK Aarhus   17. september 2022  14  
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  53  
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart   3. september 2022  8  
Nordisk Mesterskab Master ITT 2022, Nakskov CC   20. august 2022  7  
CK Nordsjælland Linjeløb 2022   14. august 2022  10  
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A, B)   23. juni 2022  34  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  13  
Holstebro CC - U23 - Master DM - TT U23 (A, B, C, D)   18. juni 2022  17  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  45  
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  17  
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  20  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  43  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  74  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  80  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  33  
Total     12

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  14  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  24  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  28  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  33  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  42  
Vejle CK 2021   22. august 2021  31  
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart)   21. august 2021  11  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  30  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  57  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  44  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  8  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  37  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  15  
Total     6

Landevej - B (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  10  
Ukendt løb   2. oktober 2020  27  
Ukendt løb   19. september 2020  12  
Ukendt løb   18. september 2020  1   20 
Total     22

Landevej - C (2020) Dato Placering Point
Vitamin Well Grand Prix 2020   28. august 2020  2   18 
Ukendt løb   22. august 2020  4   10 
Ukendt løb   8. august 2020  14  
Ukendt løb   8. august 2020  11  
Ukendt løb   7. august 2020  19  
Ukendt løb   6. august 2020  2  
Ukendt løb   5. august 2020  1  
Total     40

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  44  
Ukendt løb   11. september 2020  22  
Total     2

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   20. september 2019  18  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  45  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  53  
Ukendt løb   31. august 2019  8  
Ukendt løb   23. august 2019  16  
Ukendt løb   16. august 2019  7  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  64  
Ukendt løb   28. juni 2019  19  
Ukendt løb   26. juni 2019  25  
Ukendt løb   21. juni 2019  15  
Ukendt løb   15. juni 2019  48  
Ukendt løb   9. juni 2019  29  
Ukendt løb   8. juni 2019  34  
Ukendt løb   31. maj 2019  20  
Ukendt løb   31. maj 2019  55  
Ukendt løb   30. maj 2019  36  
Ukendt løb   30. maj 2019  58  
Ukendt løb   29. maj 2019  101  
Ukendt løb   29. maj 2019  97  
Ukendt løb   10. maj 2019  11  
Ukendt løb   4. maj 2019  11  
Nakskov CC TT   3. maj 2019  11  
Ukendt løb   27. april 2019  5  
Ukendt løb   21. april 2019  31  
Ukendt løb   20. april 2019  34  
Ukendt løb   19. april 2019  44  
Ukendt løb   12. april 2019  8  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  17  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  9  
Total     28

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   21. september 2018  14  
Ukendt løb   15. september 2018  35  
Ukendt løb   14. september 2018  44  
Ukendt løb   8. september 2018  22  
Ukendt løb   24. august 2018  16  
Ukendt løb   18. august 2018  13  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  31  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  85  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  43  
Ukendt løb   25. maj 2018  16  
Ukendt løb   20. maj 2018  42  
Ukendt løb   19. maj 2018  35  
Ukendt løb   18. maj 2018  39  
Ukendt løb   11. maj 2018  96  
Ukendt løb   10. maj 2018  77  
Ukendt løb   10. maj 2018  93  
Ukendt løb   9. maj 2018  96  
Ukendt løb   9. maj 2018  116  
Ukendt løb   5. maj 2018  25  
Ukendt løb   4. maj 2018  18  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  38  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  41  
Ukendt løb   6. april 2018  18  
Ukendt løb   1. april 2018  34  
Ukendt løb   31. marts 2018  25  
Ukendt løb   30. marts 2018  28  
Ukendt løb   24. marts 2018  49  
Total     2

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  39  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  21  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  32  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  25  
Total     0



Explore Smarty