Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  52  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  67  
STARK-løbet 2022 - CK Fix   3. september 2022  5  
Nordisk Mesterskab Master ITT 2022, Nakskov CC   20. august 2022  13  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  58  
Holstebro CC - U23 - Master DM - TT U23 (A, B, C, D)   18. juni 2022  18  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  53  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  78  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  28  
GripGrab Grand Prix 2022 - Nørrebro CK   28. maj 2022  22  
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  24  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  22  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  17  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  32  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  37  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  29  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  26  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  39  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  44  
Total     8

Landevej - U19 (2021) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  27  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  12  
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  14  
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC   11. september 2021  9  
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart)   21. august 2021  11  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg UnoX Cup (U19)   1. august 2021  26  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  20  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give U19-herrer (U19,U17)   17. juni 2021  32  
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC   13. juni 2021  15  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  27  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  9  
Slagelseløbet 2021   30. maj 2021  23  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  30  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  18  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  25  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  35  
Youth Tour RCR & TCR 4 etape - 2.års(U19)   2. maj 2021  26  
Youth Tour RCR & TCR 3 etape - 2.års(U19)   1. maj 2021  21  
Youth Tour RCR & TCR 2. Etape - Enkeltstart - 2.års(U19)   1. maj 2021  9  
Youth Tour RCR & TCR 1. Etape - 2.års (U19)   30. april 2021  40  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. Gr.1(U19)   18. april 2021  17  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19 U19 - (U19)   5. april 2021  17  
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb U19 - (U19)   3. april 2021  14  
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb   3. april 2021  6  
Total     7

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. oktober 2020  14  
Ukendt løb   9. oktober 2020  18  
Ukendt løb   3. oktober 2020  40  
Ukendt løb   2. oktober 2020  20  
Ukendt løb   26. september 2020  37  
Ukendt løb   25. september 2020  29  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  47  
Ukendt løb   8. august 2020  43  
Ukendt løb   8. august 2020  36  
Ukendt løb   7. august 2020  23  
Ukendt løb   6. august 2020  46  
Ukendt løb   5. august 2020  30  
Total     6

Cross - MotionM (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   4. januar 2019  8  
Total     2

Cross - U17 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. november 2019  11  
Ukendt løb   1. november 2019  14  
Ukendt løb   19. januar 2019  4  
Total     8

Landevej - Felt U17-U19P (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. august 2019  45  
Ukendt løb   2. august 2019  44  
Ukendt løb   1. august 2019  37  
Ukendt løb   31. juli 2019  43  
Total     0

Landevej - U17 (2019) Dato Placering Point
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  11  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  31  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  4   10 
Ukendt løb   31. august 2019  47  
Ukendt løb   30. august 2019  39  
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC   17. august 2019  17  
TCR Åbne TT   16. august 2019  19  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  23  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  28  
Ukendt løb   3. august 2019  45  
Ukendt løb   3. august 2019  38  
Ukendt løb   2. august 2019  44  
Ukendt løb   1. august 2019  37  
Ukendt løb   31. juli 2019  43  
CK Nordsjælland Åbne løb powered by Acubiz   1. juni 2019  3   16 
Ukendt løb   31. maj 2019  57  
Ukendt løb   31. maj 2019  58  
Ukendt løb   30. maj 2019  29  
Ukendt løb   30. maj 2019  73  
Ukendt løb   29. maj 2019  77  
Ukendt løb   29. maj 2019  76  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  38  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  28  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  19  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  32  
Total     36

Cross - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. november 2018  8  
Ukendt løb   9. november 2018  6  
Ukendt løb   2. november 2018  7  
Total     8

Landevej - U15 (2018) Dato Placering Point
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  13  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  6  
HFCKs åbne landevejsløb 2018   31. august 2018  14  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  27  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  9  
Ukendt løb   20. maj 2018  31  
Ukendt løb   19. maj 2018  40  
Ukendt løb   18. maj 2018  34  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  10  
Ukendt løb   11. maj 2018  43  
Ukendt løb   11. maj 2018  42  
Ukendt løb   10. maj 2018  52  
Ukendt løb   10. maj 2018  44  
Ukendt løb   9. maj 2018  45  
Ukendt løb   9. maj 2018  48  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  13  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  19  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  23  
Slagelse Løbet   6. april 2018  22  
Total     14

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  33  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  56  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  48  
Total     0



Explore Smarty