Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  14  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  15  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  24  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  16  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  22  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  13  
Total     6

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  19  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  20  
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  6  
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  8  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  30  
CK FIX Linjeløb 2021   2. oktober 2021  6  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  41  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  40  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  33  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  32  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  85  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  37  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  14  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  50  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  48  
Total     18

Landevej - B (2021) Dato Placering Point
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  3   16 
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  3   16 
Frederikshøj Windowmaster løbet 2021   16. maj 2021  5  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  5  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  8  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  3   16 
State Energy Race 2021 presented by OCC   25. april 2021  2   18 
Silkeborg 2021 - Jyllands Ringen for B-C-D- Damer og Master   24. april 2021  13  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  6  
Total     92

Cross - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   4. januar 2020  5  
Total     6

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  22  
Total     0

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. oktober 2020  28  
Ukendt løb   9. oktober 2020  5  
Ukendt løb   3. oktober 2020  28  
Ukendt løb   2. oktober 2020  15  
Ukendt løb   26. september 2020  42  
Ukendt løb   25. september 2020  28  
Ukendt løb   18. september 2020  6  
Ukendt løb   22. august 2020  22  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  24  
Ukendt løb   8. august 2020  26  
Ukendt løb   8. august 2020  9  
Ukendt løb   7. august 2020  18  
Ukendt løb   6. august 2020  13  
Ukendt løb   5. august 2020  11  
Total     21

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  20  
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  18  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  48  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  38  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  11  
CK Fix - Sjællandsmesterskaberne i enkeltstart 2019   6. september 2019  13  
Værløse-Farum Cykleklub og Holte CKs Åbne Parløb SM   23. august 2019  6  
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC   17. august 2019  16  
TCR Åbne TT   16. august 2019  18  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  25  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  17  
Ukendt løb   3. august 2019  22  
Ukendt løb   3. august 2019  22  
Ukendt løb   2. august 2019  24  
Ukendt løb   1. august 2019  21  
Ukendt løb   31. juli 2019  38  
Ukendt løb   26. juni 2019  65  
Ukendt løb   15. juni 2019  46  
Ukendt løb   31. maj 2019  56  
Ukendt løb   31. maj 2019  49  
Ukendt løb   30. maj 2019  66  
Ukendt løb   30. maj 2019  61  
Ukendt løb   29. maj 2019  97  
Ukendt løb   29. maj 2019  66  
Vitamin Well Landevejsløb 2019 - FBL   24. maj 2019  9  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  35  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  35  
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  14  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  18  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  25  
Ukendt løb   19. april 2019  29  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  56  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  44  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  14  
Total     0

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  16  
SM Partidskørsel 2018   21. september 2018  14  
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  18  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  18  
Total     0



Explore Smarty